МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних робіт з дисципліни «Електробезпека» студентами за напрямом підготовки 6.170202 «Охорона праці»

Downloads

Downloads per month over past year

064-184 Бернацький, М. В. and Богданенко, О. В. and Клекоць, Г. Г. (2013) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних робіт з дисципліни «Електробезпека» студентами за напрямом підготовки 6.170202 «Охорона праці». [Методичне забезпечення]

[img]
Preview
Text
064-184.pdf

Download(2MB) | Preview

Abstract

Результат впливу струму на людину залежить від ряду факторів, в тому числі від сили струму, виду і частоти, тривалості його протікання через тіло людини, індивідуальних властивостей людини, а також характеру електроустановки, навколишнього середовища та класу приміщення за небезпекою ураження електричним струмом. Проходячи через організм людини, струм справляє термічну, електролітичну, механічну і біологічну дії. Різноманіття факторів, що впливають на результат впливу струму на людину, і ситуацій, що виникають при роботі на електроустановках, визначили тематичну спрямованість завдань і методичних вказівок в цілому. Для кращого розуміння умов завдань і отримання їх коректних рішень викладено загальні питання електробезпеки. Завдання розподілено за шістьма темами залежно від їх змісту і складності рішення. За кожною темою, як приклад, наведено рішення однієї задачі, а також відповіді для всіх завдань. Більшість завдань складено за результатами аналізу нещасних випадків, що мали місце на виробництві або в побуті.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 064-184, електробезпека, заземлений корпус, електричне обладнання
Шифр: 064-184
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття
Subjects: За напрямами > 17 - Безпека > 1702 - Цивільна безпека
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Охорони праці та безпеки життєдіяльності
Depositing User: libr_2 Д. А. Пелех
Date Deposited: 18 Jul 2014 08:28
Last Modified: 22 Jun 2016 12:45
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/362

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year