ПОРІВНЯННЯ ЧИСЕЛЬНИХ РОЗВ’ЯЗКІВ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ СІТКОВИМИ ТА БЕЗСІТКОВИМИ МЕТОДАМИ В ДВОВИМІРНОМУ ВИПАДКУ. I. ЧИСЕЛЬНІ РОЗВ’ЯЗКИ ТА ПОХИБКИ

Downloads

Downloads per month over past year

Мартинюк, П. М. (2012) ПОРІВНЯННЯ ЧИСЕЛЬНИХ РОЗВ’ЯЗКІВ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ СІТКОВИМИ ТА БЕЗСІТКОВИМИ МЕТОДАМИ В ДВОВИМІРНОМУ ВИПАДКУ. I. ЧИСЕЛЬНІ РОЗВ’ЯЗКИ ТА ПОХИБКИ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (1(57)). pp. 165-171.

[img] Text
Vt5724 зах.pdf

Download(164kB)

Abstract

Наведено схему чисельного розв’язання нелінійної крайової задачі сітковими та безсітковими методами в двовимірному випадку. Запропоновано різні типи похибок для порівняння наближених розв’язків.

English abstract

The numerical solutions of nonlinear two-dimensional boundary-value problem have been found by the finite element method and the radial basis function method. Different types of errors have been offered.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: метод радіальних базисних функцій, метод скінченних елементів, похибка, radial basis function method, finite element method, error
УДК: 627.324.2/3:532.72
Бібліографічний опис: Мартинюк П. М. Порівняння чисельних розв’язків крайових задач сітковими та безсітковими методами в двовимірному випадку. I. Чисельні розв’язки та похибки / П. М. Мартинюк // Вісник НУВГП. Технічні науки : зб. наук. праць. – Рівне : НУВГП, 2011. – Вип. 4(56). – С. 165-171.
Subjects: Видання університету > Вісник НУВГП > серія "Технічні науки" > 2012 > Вісник 1
Видання університету > Вісник НУВГП > серія "Технічні науки" > 2012
Depositing User: С. В. Бойчук
Date Deposited: 13 Jul 2018 09:02
Last Modified: 13 Jul 2018 09:02
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/10246

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year