Розроблення та дослідження сучасних систем електроенергетики та автоматизації

Downloads

Downloads per month over past year

Древецький, В. В. and Василець, С. В. and Рудик, А. В. and Сафоник, А. П. and Гудь, В. М. and Данченков, Я. В. and Клепач, М. М. and Матус, С. К. and Стеценко, А. М. (2020) Розроблення та дослідження сучасних систем електроенергетики та автоматизації. UNSPECIFIED. Овід, Рівне.

[img] Text
Монографія (каф. АЕКІТ) зах.pdf

Download(29MB)

Abstract

В монографії представлена історія та сьогодення кафедри автоматизації, електротехніч-них та комп’ютерно-інтегрованих технологій. Розроблено автоматичні аналізатори кінематич-ної в’язкості та густини плинних середовищ зі слідкуючим та розгортуючим зрівноваженням, проведено моделювання їх динамічних характеристик та модернізовано електрофлюїдний ана-лізатор в’язкості з розгортуючим зрівноваженням напругою. Розроблено та практично реалізо-вано інтелектуальну складову автоматизованої системи вимірювального контролю і проаналі-зовано невизначеність вимірювання. Проведено моделювання та автоматизовано процес керу-вання очищеням рідин від багатокомпонентного забруднення і розроблена автоматизована сис-тема керування процесом очищення води. Автоматизовано процеси водорегулювання на осу-шувально-зволожувальних системах та проведена технічна і програмна реалізація автомати-зованої системи керування на осушувально-зволожувальних системах. Розроблено схеми фільтрів та алгоритми фільтрації сигналів в засобах вимірювання і системах автоматизації. Досліджено точність контролю якості постійних магнітів методом дис-танційної магнітометрії. Розглянуто питання математичного моделювання функціонування та підвищення безпеки експлуатації напівпровідникових перетворювачів у складі електротехніч-них комплексів. Новизну отриманих результатів підтверджено рядом патентів України. Монографія розрахована на наукових та інженерно-технічних працівників науково-дослідних, проектних організацій та промислових підприємств, а також може бути корисною аспірантам і студентам, які спеціалізуються в галузях електроенергетики та автоматизації.

Item Type: Monograph (UNSPECIFIED)
Uncontrolled Keywords: електроенергетика, автоматизація, сучасні системи, кафедра АЕКІТ
ISBN: 978-617-7514-32-8
УДК: 681.5:621.3.07:621.317.7:621.318.2
Бібліографічний опис: Розроблення та дослідження сучасних систем електроенергетики та автоматизації : монографія / В. В. Древецький, С. В. Василець, А. В. Рудик [та ін.]. – Рівне : Овід, 2020. – 380 с. : іл.
Subjects: За напрямами > 05 - Інженерія > 0507 - Електротехніка та електромеханіка > 6.050701 - Електротехніка та електротехнології
Монографія
Depositing User: С. Й. Гипчинська
Date Deposited: 15 Sep 2020 08:17
Last Modified: 28 Sep 2020 08:24
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/18610

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year