Методичні вказівки до практичних занять і самостійного вивчення навчальної дисципліни «Зовнішньоекономічна діяльність підприємства» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня для усіх освітньо-професійних програм спеціальностей навчально-наукового інституту економіки і менеджменту денної і заочної форми навчання (у т.ч. зі скороченим терміном навчання)

Downloads

Downloads per month over past year

06-01-13М Красовська, Ю. В. and Валіулліна, З. В. (2022) Методичні вказівки до практичних занять і самостійного вивчення навчальної дисципліни «Зовнішньоекономічна діяльність підприємства» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня для усіх освітньо-професійних програм спеціальностей навчально-наукового інституту економіки і менеджменту денної і заочної форми навчання (у т.ч. зі скороченим терміном навчання). [Методичне забезпечення]

[img] Text
06-01-13М.pdf

Download(728kB)

Abstract

Перебудова економіки України на ринкових засадах супроводжується дедалі більшим залученням нашої країни до існуючої системи світогосподарських зв'язків. Інтегрування економіки України у світове господарство, її участь у різних видах міжнародного підприємництва підвищує роль та значення зовнішньоекономічної діяльності підприємства. Для підвищення рівня відкритості української економіки необхідно створювати для підприємств більш сприятливі умови щодо виходу на зовнішні ринки. Широкий вихід підприємств на зовнішні ринки може бути ефективним лише у тому випадку, якщо спеціалісти у галузі зовнішньоекономічної діяльності оволодіють теорією та практикою здійснення зовнішньоекономічних операцій.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 06-01-13М, зовнішньоекономічна діяльність підприємства
Шифр: 06-01-13М
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття, Вивчення дисципліни
Subjects: За напрямами > Усі спеціальності
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Економіки підприємства
Depositing User: libr_1 Г. Д. Колюхова
Date Deposited: 11 Feb 2022 11:25
Last Modified: 11 Feb 2022 11:25
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/22977

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year