Методичні вказівки до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Інфраструктура ринку» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» денної та заочної форм навчання (у т.ч. зі скороченим терміном навчання)

Downloads

Downloads per month over past year

06-01-186М Якимчук, Т. І. and Левун, О. І. (2022) Методичні вказівки до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Інфраструктура ринку» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» денної та заочної форм навчання (у т.ч. зі скороченим терміном навчання). [Методичне забезпечення]

[img] Text
06-01-186M.pdf

Download(501kB)

Abstract

Одним з найважливіших механізмів створення конкурентного середовища в країні і забезпечення ефективного функціонування національної економіки є інфраструктура ринку. Досвід функціонування розвинутих економічних систем свідчить про те, що відставання розвитку інфраструктури від темпів розвитку промисловості призводить до гальмування всього процесу виробництва та розвитку інших сфер економіки, та тягне за собою погіршення якості життя населення, зростання суспільної напруги та інших негативних наслідків. У країнах із розвинутою економікою держава приділяє особливу увагу розвитку інфраструктури ринків. Важлива роль в оволодінні студентами знаннями з навчальної дисципліни «Інфраструктура ринку» належить самостійній роботі, яка поступово стає однією з провідних форм навчання. В методичних вказівках викладено тематичний зміст навчальної дисципліни, питання для самостійного опрацювання матеріалу, тестові завдання, перелік тем для написання звіту про самостійну роботу. Методичні вказівки містять перелік рекомендованої літератури та інформаційних ресурсів для опрацювання та закріплення матеріалу під час самостійної роботи.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 06-01-186М, інфраструктура ринку, аналіз фондового ринку
Шифр: 06-01-186М
За видами робіт: Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 76 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Економіки підприємства
Depositing User: libr_1 Г. Д. Колюхова
Date Deposited: 01 Apr 2022 07:13
Last Modified: 01 Apr 2022 07:13
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/23272

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year