Методичні вказівки до самостійного вивчення навчальної дисципліни «Фізичне виховання» (підготовча частина в тренувальному та змагальному процесі «Значення розминки в сучасному волейболі для студентів спортивних секцій та груп спортивного вдосконалення з волейболу»)

Завантажень

Завантажень за місяць протягом останнього року

09-02-18 Цицаркін, О. В. та Сініцина, О. В. та Шолопак, Л. Ф. (2017) Методичні вказівки до самостійного вивчення навчальної дисципліни «Фізичне виховання» (підготовча частина в тренувальному та змагальному процесі «Значення розминки в сучасному волейболі для студентів спортивних секцій та груп спортивного вдосконалення з волейболу»). [Методичне забезпечення]

[img]
Перегляд
Text
09-02-18.pdf

Download(1MB) | Перегляд

Анотація

Методичні вказівки призначено для самостійного вивчення студентам спортивних секцій та груп спортивного вдосконалення з волейболу денної форми навчання із навчальної дисципліни «Фізичне виховання». Серед великого розмаїття видів спорту на даний час особливе місце за своєю масовістю й захопленістю студентів, активною діяльністю займає волейбол. Він є важливим засобом фізичного виховання й фізичного розвитку, а також духовного й фізичного вдосконалення, що дозволяє розкрити особисті можливості, реалізувати свій потенціал в активному способі життя й досягнень і високих спортивних результатів. Волейбол – дуже популярна спортивна командна гра, яка веде свою історію ще з Стародавнього Риму. Сьогодні в волейбол грають також представники інших видів спорту, тому що він є засобом підтримки фізичної форми і активним відпочинком. Волейбол такий вид спорту, при занятті яким підвищується змагальний азарт, виховується стійкість характеру і загартовування духу. Волейбол розвиває швидкість руху, реакцію, гнучкість, силу. Всі рухи в волейболі носять природний характер, що базується на бігу, стрибках, метаннях. Підготовча частина (розминка) є обов’язковим компонентом раціонально організованого процесу підготовки студента до навчально-тренувальних занять, змагань. Метою спортивної розминки є досягнення максимально можливого для студента певного рівня техніко-тактичної, фізичної і психологічної підготовленості для досягнення максимально високих результатів в навчально-тренувальних заняттях та в змагальній діяльності. Волейбол відмінний від інших видів спорту ще й тим, що в грі відбувається блискавична зміна ігрової ситуації, постійні переходи від оборони до атаки внаслідок чого виникає сама необхідність розвивати координацію рухів, витривалість, урізноманітнити рухи і активність. В методичних вказівках наведено теоретичний матеріал та комплекси вправ, які дають змогу тренерам-викладачам, так і студентам, які займаються в спортивних секціях та групах спортивного вдосконалення з волейболу у вищих навчальних закладах, застосовувати їх у навчально-тренувальному процесі та під час виступу на змаганнях.

Тип елементу : Методичне забезпечення
Ключові слова: 09–02–18, фізичне виховання, волейбол
Шифр: 09-02-18
За видами робіт: Вивчення дисципліни
Тематики: За напрямами > Усі спеціальності
Підрозділи: Кафедра фізичного виховання
Користувач, що депонує: libr_1 Г. М. Рожанчук
Дата внесення: 25 Жов 2017 08:50
Останні зміни: 23 Січ 2019 09:03
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/7285
Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантажень

Завантажень за місяць протягом останнього року