Методичні рекомендації та навчальні завдання для практичних занять з навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми «Право» спеціальності «Право»

Downloads

Downloads per month over past year

06-09-48 Купчик, Л. Є. and Літвінчук, А. Т. (2020) Методичні рекомендації та навчальні завдання для практичних занять з навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітньо-професійної програми «Право» спеціальності «Право». [Методичне забезпечення]

[img] Text
06-09-48 (1).pdf

Download(1MB)

Abstract

Методичні рекомендації та навчальні завдання мають на меті допомогти студентам вдосконалювати рівень іншомовної професійної компетентності та підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до магістратури. Розробка передбачає комплексне навчання основним видам мовленнєвої діяльності, які лягли в основу завдань ЗНО, відповідно до вимог, визначених у Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти. Особлива увага приділена опануванню студентами необхідними іншомовними компетентностями та стратегіями виконання типових завдань, вокабуляром і граматичними конструкціями на рівні B2 в межах академічного та побутового дискурсу, що необхідні для складання вступного іспиту з англійської мови для здобуття ступеня магістра. Метою курсу є формування лінгвістичної, соціокультурної компетентності студентів в рамках компетентнісної парадигми з урахуванням завдання- та студенто-центрованого підходів; забезпечення практичного володіння англійською мовою як засобом ефективної світової інтеграції, а також формування екзаменаційних стратегій, необхідних для виконання тестових завдань. У результаті опрацювання методичної розробки студент повинен в межах опрацьованого навчального матеріалу рівня В2: – знати: особливості вступного іспиту з англійської мови для здобуття ступеня магістра; стратегії виконання завдань вступного іспиту з англійської мови; граматичний і лексичний матеріал рівня В2; будову граматичних конструкцій мови на рівні В2; фразеологічні сполуки та ін. – вміти: застосовувати стратегії виконання завдань вступного іспиту з англійської мови; читати і розуміти знайомий і незнайомий тексти, які містять лексичний і граматичний матеріал рівня В2; виконувати різнотипові завдання з читання англомовних текстів рівня В2; працювати з англомовними текстами рівня В2, виокремлювати лексичні одиниці і граматичні конструкції задля їхньої активізації; порівнювати явища англійської мови з рідною мовою.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 06-09-48, англійська
Шифр: 06-09-48
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття
Subjects: Шифр галузі знань > 8 Право
Шифр галузі знань > 8 Право > 81 Право
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Іноземних мов
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 25 Feb 2020 09:53
Last Modified: 25 Feb 2020 09:53
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/17211

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year