Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Організація підприємницької діяльності в туризмі» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія"

Downloads

Downloads per month over past year

01-05-169S Романів, О. Я. and Канарівська, О.Б. (2021) Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Організація підприємницької діяльності в туризмі» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія". [Силабус]

[img] Text
01-05-169S (1).pdf

Download(619kB)

Abstract

У навчальній дисципліні «Організація підприємницької діяльності в туризмі» розкривається об’єктно-предметна сутність туристичного бізнесу. До факторів розвитку бізнесу сучасна економічна наука відносить землю з її багатствами, працю й капітал, а також підприємницькі здібності, що утворюють особливий ресурс - інтелект. Таким чином, для підприємця в туристичному бізнесі головним ресурсом є не гроші, не знаряддя чи предмети праці, а його уміння здійснювати господарську діяльність, знання психології споживача туристичного продукту та суспільних потреб у туристичному бізнесі. Метою викладання навчальної дисципліни «Організація підприємницької діяльності в туризмі» є формування в студентів сучасного економічного мислення, глибокого розуміння комплексу проблем господарювання в туризмі, а також у набутті вмінь і практичних навичок економічної діяльності.

Title in English

SYLLABUS academic discipline Organization of entrepreneurial activity in tourism ВПН7 Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 10 Field of knowledge Natural Sciences 106 Field of study: Geography Educational Program: «Constructive geography, water and mineral resources management»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 01-05-169S, туризм, організація, підприємницька діяльність
Шифр: 01-05-169S
Subjects: Шифр галузі знань > 10 Природничі науки
Шифр галузі знань > 10 Природничі науки > 106 Географія
Divisions: Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування > Геології та гідрології
Depositing User: Тарасюк Наталія Віталіївна
Date Deposited: 30 Sep 2021 08:58
Last Modified: 30 Sep 2021 08:58
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/21572

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year