Силабус навчальної дисципліни „Стратегічне управління підприємством” для здобувачів вищої освіти ступеня „магістр”, які навчаються за освітньо-професійною програмою „Підприємництво, торгівля і біржова діяльність”, спеціальності 076 „Підприємництво, торгівля і біржова діяльність”

Downloads

Downloads per month over past year

06-01-044S Петрук, В. А. and Петрук, І. Р. (2021) Силабус навчальної дисципліни „Стратегічне управління підприємством” для здобувачів вищої освіти ступеня „магістр”, які навчаються за освітньо-професійною програмою „Підприємництво, торгівля і біржова діяльність”, спеціальності 076 „Підприємництво, торгівля і біржова діяльність”. [Силабус]

[img] Text
06-01-044S.pdf

Download(768kB)

Abstract

Значення стратегічної поведінки, яка дозволяє підприємству вижити в конкурентній боротьбі у довгостроковій перспективі, різко зростає з року в рік. Всі підприємства в умовах жорсткої конкуренції та ситуації, що швидко змінюється повинні не тільки концентрувати увагу на внутрішньому стані справ на підприємстві, але і виробляти стратегію довгострокового виживання, яка б дозволяла їм встигати за змінами, що відбуваються у зовнішньому оточенні й успішно її реалізовувати. Тому головною метою вивчення навчальної дисципліни „Стратегічне управління підприємством” є: формування знань з методик вибору стратегічного набору підприємства та умінь з створення й утримання конкурентних переваг шляхом управління стратегічними змінами на підприємстві в умовах швидко змінюваних умов зовнішнього середовища і їх невизначеності. Головними завданнями вивчення навчальної дисципліни є: - забезпечення знань студентами щодо теоретичних засад управління змінами на підприємстві; - вивчення специфіки управління та планування суб’єктів господарювання; - пізнання закономірностей взаємодії відносин, які можна охарактеризувати за допомогою системи „середовище – підприємство”; - поглиблення знань про ресурсне забезпечення діяльності підприємства, методи його оцінки та ефективне використання; - економічне обґрунтування компетенцій підприємства; - набуття студентами навичок аналізу і розвитку організаційної структури і культури підприємства, впливу на агентів стратегічних змін на підприємстві; - оволодіння студентами знань про стратегічне управління підприємствами в кризових умовах; - вивчення теоретичних засад та ознайомлення з досвідом створення і утримання конкурентних переваг підприємства. Посилання на опис дисципліни у репозиторії НУВГП URL: http://ep3.nuwm.edu.ua/21433/1/od_strateg.pdf.

Title in English

SYLLABUS ППс 11 Code in Educational Program Educational level: bachelor's (first) 07 Fields of knowledge: Management and administration 076 Speciality «Business, Trade and Exchange Activities» Educational Program: «Business, Trade and Exchange Activities»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 06-01-044S, стратегічне управління підприємством
Шифр: 06-01-044S
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 76 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Економіки підприємства
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 05 Oct 2021 11:29
Last Modified: 05 Oct 2021 11:29
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/21659

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year