Силабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" (англійська) (рівень володіння мовою B2+) для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр» для усіх спеціальностей НУВГП.

Downloads

Downloads per month over past year

06-09-40S Літвінчук, А. Т. and Купчик, Л. Є. (2021) Силабус навчальної дисципліни "Іноземна мова" (англійська) (рівень володіння мовою B2+) для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр» для усіх спеціальностей НУВГП. [Силабус]

[img] Text
06-09-40S.pdf

Download(780kB)

Abstract

Іншомовна підготовка у закладі вищої освіти є важливим чинником професійного становлення майбутнього фахівця, формування готовності до академічної та професійної мобільності, а також ефективної міжкультурної комунікації. Дисципліна «Іноземна мова (англійська) (рівня володіння В2+)» розрахована на студентів, які раніше вивчали мову та досягли рівня не нижче B2 відповідно до дескрипторів, визначених у загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти. Курс передбачає комплексне навчання англійської мови в усіх її аспектах в рамках компетентнісного підходу. Метою дисципліни є формування комунікативної, лінгвістичної та соціокультурної компетентності студентів, забезпечення практичного володіння англійською мовою як засобом усного і письмового спілкування, формування інтерактивних вмінь і навичок усного та писемного мовлення з послідовним удосконаленням кожного виду мовленнєвої діяльності. Курс «Іноземна мова (англійська) (рівень володіння В2+)» має міждисциплінарний характер, базується на використанні гнучкого та комплексного підходу, сучасних технологій навчання.

Title in English

SYLLABUS Foreign language (English) (level B2+) Code in Degree Programme Level of Education: Bachelor’s (first) Field of knowledge All fields of knowledge Field of Study All Fields of Study Degree Programme:

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 06-09-40S, іноземна мова (англійська)
Шифр: 06-09-40S
Subjects: За напрямами > Усі спеціальності
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Іноземних мов
Depositing User: Тарасюк Наталія Віталіївна
Date Deposited: 21 Oct 2021 14:25
Last Modified: 21 Oct 2021 14:25
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/21784

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year