Методичні вказівки до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Будівельне матеріалознавство» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійними програмами спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» усіх форм навчання. Розділ «Проектування складу важкого бетону»

Downloads

Downloads per month over past year

03-09-68М Житковський, В. В. (2022) Методичні вказівки до самостійної роботи з навчальної дисципліни «Будівельне матеріалознавство» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійними програмами спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» усіх форм навчання. Розділ «Проектування складу важкого бетону». [Методичне забезпечення]

[img] Text
03-09-68М.pdf

Download(622kB)

Abstract

У методичних вказівках розкриті основні питання, що виникають під час підготовки завдань самостійної роботи з розділу «Проектування складу важкого бетону». Матеріал методичних вказівок може бути використаний при підготовці завдань, котрі виконуються під час практичної підготовки та практичних занять з дисципліни «Будівельне матеріалознавство». Проектування складів бетону є одним з основних завдань, що виникає при виготовленні цього матеріалу і конструкцій на його основі. Виконання таких розрахунків дозволяють знаходити співвідношення між компонентами бетонних сумішей, але й оцінювати шляхи зниження їх вартості, економії цементу й енергозатрат, знаходити оптимальні рішення в конкретних виробничих ситуаціях. У методичних вказівках наведені основні запитання, що виникають під час вирішення задач проектування складу бетону та дані розгорнуті відповіді на них. Наведено приклади вирішення типових задач. Методичні вказівки призначені для здобувачів вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 03-09-68М, будівельне матеріалознавство, водопотреба, проектування складу важкого бетону
Шифр: 03-09-68М
За видами робіт: Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво
Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 192 Будівництво та цивільна інженерія
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Технології будівельних виробів і матеріалознавства
Depositing User: libr_1 Г. Д. Колюхова
Date Deposited: 28 Apr 2022 23:05
Last Modified: 28 Apr 2022 23:05
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/23385

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year