НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ З КЛЕЄНОЇ ДЕРЕВИНИ З КОМБІНОВАНИМ АРМУВАННЯМ

Downloads

Downloads per month over past year

Поліщук, М. В. (2023) НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ЗГИНАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ З КЛЕЄНОЇ ДЕРЕВИНИ З КОМБІНОВАНИМ АРМУВАННЯМ. [Автореферати, дисертації] (Unpublished)

[img] Text
ПоліщукМВ-Дисертація (на_сайт)1.pdf

Download(7MB)

Abstract

У дисертації досліджено роботу нової конструкції згинальних елементів з клеєної деревини, а саме балок, армування яких передбачає комбінацію сталевої та композитної арматури. Для даних зразків було побудовано діаграми розподілу деформацій та епюри напружень в межах висоти розрахункового поперечного перерізу посередині прольоту від початку завантаження до руйнування за дії прямого чистого згину. Отримано нові експериментальні дані щодо зміни жорсткості та несучої здатності армованих балок у порівнянні з неармованими зразками аналогічних розмірів за дії одноразових короткочасних навантажень та побудовані відповідні діаграми прогинів, деформацій. За допомогою деформаційної моделі, яка враховує особливості розподілу напружень у розтягнутій і стиснутій зонах балки, на основі отриманих у ході випробувань деформацій, було розраховано теоретичну несучу здатність досліджуваних балок. Також було виготовлено та випробувано додаткові дерев‟яні зразки призм конструкційних розмірів, які дозволили визначити початковий модуль пружності Е0 та згідно окремої методики оцінити зміну його величини впродовж завантаження.

Item Type: Автореферати, дисертації
УДК: 624.011.17
Бібліографічний опис: Поліщук М. В. Напружено-деформований стан згинальних елементів з клеєної деревини з комбінованим армуванням : дис. ...доктора філософії : 192 / Поліщук Микола Валерійович ; НУВГП. - Рівне, 2023. - 168 с.
Subjects: Дисертація
Depositing User: С. Й. Гипчинська
Date Deposited: 06 Jan 2023 01:28
Last Modified: 06 Jan 2023 01:28
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/25048

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year